FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Posty: 79

PostWysłany: Wto 18:46, 02 Maj 2006

Game 3 L.A. Clippers - Denver Nuggets 105 - 87

Stan rywalizacji 3-0 dla LAC

Nadzieje z dobrym wystepem graczy Denver na własnym parkiecie prysły jak bańka mydlana. To co zrobili gracze LAC mozna nazwać tylko w jeden sposób - miazga. Poczatek w miare wyrownany, przewaga gosci wynosiła zaledwie 2-4 punkty. W połowie kwarty notujemy nawet remis 14-14, póxniej znów ucieczka Clippersów i na koniec pierwszej odsłony notujemy wynik 31-26.

Start drugiej i znów mała wymiana ciosów,po chwili blisko remisu (37-36) póxniej 45-45. W końcu w końcówce tej kwarty po celnym Layupie Najera gospodarze wychodza na prowadzenie 50-49. Jedank goscie nie pozwalaja sie rozkrecic "samorodkom" i na przerwe schodza z przewaga dwóch punktów (56-54)

III kwarta i znów gospodarze obejmuja 2-punktowe prowadzenie, jedank gracze LAC cały czas czujnie kontroluja przebieg spotkania. Przewaga gości powoli wzrasta dochodząc do 9 punktów (76-64). Koniec kwarty i wynik brzmi 80-66.

14 punktowej straty na starcie ostatniej odsłony meczu nie udało się już odrobić, mimo iz znów to gracze Denver otworzyli wynik w tej kwarcie to jednak gracze gosci konsekwentnie utrzymywakli swoją dominacje na parkiecie. Zrezygnowani w końcówce gosodarze nie byli w stanie skutecznie walczyć.

Wysokie zwyciestwo które juz chyba daje pewny awans gracze LAC do nastepnej rundy, ale do rozegrania jeszcze conajmniej 1 mecz.

Game 4 L.A.Clippers - Denver Nuggets 105 - 95

Stan rywalizacji 3 - 1 dla LAC

Nareszcie w meczu nr 4 gospodarze odniesli upragione zwyciestwo. Czy jedyne w tej rywalizacji, przyjdzie nam jeszcze troche poczekac aby poznac odpowiedx na to pytanie. Od poczatku mecz mial wyrównany przebieg, jednak w połowie kwarty goscie wyszli na 6 punktowe prowadzenie 16-10. Zespół Denver spreżył sie i juz po chwili na tablicy wyników widniał remis 17-17.Do końcowego gwizdka walka punkt za punkt. Na koniec notujemy wynik 23-22 dla Denver.

II kwarta rozpoczeła się od ucieczki gospadarzy. Dobra gra i po chwili 9 punktów przewagi (33-24). Jedank goscie ani myslel oddawac inicjatywe gospodarza i juz po chwili znów remis 36-36. Do końca kwarty zaden zespół nie uzyskał zanczacej przewagi, na koniec tej części meczu wynik 52-51 dla gosci.

III odsłona i znów gospodarze w natarciu, po 5 minutach 10 punktów przewagi (68-58 ), ale znów LAC troche nadrabiaja (73-69). Na koniec tej kwarty znów jedank 10 punktowa przewage wypracowuja sobie gospodarze 86-76.

Ostatnia część gry i Denver powiekszaja przewage do 12 punktów. Nastepnie do 14, nastepuje krótka pogoń gości którzy zmniejszają przewage gospodarzy do 8 oczek. Po celnym rzucie Branda nawet do 4 (95-91) Później jednak samoradki włączają 6 bieg i zwyciestwo w końcu stało sie faktem, który dwoma osobistymi przypieczentował Melo.

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: Theme zoneCopper designed by yassineb.